“Enabling the Digital Enterprise” Etkinliği

Enabling the Digital Enterprise

VMware’in “One Cloud, Any Application, Any Device” IT mimarisi ile  “Digital Enterprise” etkinleştirmek için mobil cihazlardan veri merkezine ve buluta kadar nasıl  yardımcı olduğu hakkında en son haberleri ilk duyan siz olun.

Bu etkinlik 2 bölümden oluşmaktadır.

1. bölümde Pat Gelsinger (CEO)  ve Sanjay Poonen (EVP & GM, End User Computing)  VMware’in “Digital Workspace” vizyonunu ve heyacan verici duyuruları paylaşıyor olacak. Bizim bölgemiz için (EMEA), 10 Subat günü 11:30’da etkinlik başlıyor olacak.

2. bölümde ise Pat Gelsinger (CEO) ve Raghu Raghuram (EVP, Software-Defined Data Center Division) VMware’in Software-Defined yaklaşımı ile hibrid bulut, bulut yönetim platformu ve hyper-converged altyapı çözümleri hakkında yenilikleri paylaşıyor olacak. Bu bölüm için kayıt esnasında bulut yönetim platformu (Cloud Management Platform – CMP) sunumunu veya Hyper-Converged altyapılar (HCI) sunumlarından birini seçebilirsiniz. Etkinliğin 2. bölümü 11 Şubat günü 11:30’da başlayacaktır.

Daha fazla bilgi ve kayıt için: http://www.vmware.com/digitalenterprise?src=WWW_Q1Launch_US_HPHero1_RegisterForOnlineEvent

Kayıt olmak için: http://www.vmware.com/digitalenterprise/registration

Bulent Tolu

Bulent Tolu

Sr. Systems Engineer at VMware
Bulent is an IT professional with Master's in MIS and 10-years of experience in broad range of Information Technologies. He is exposed to engineering/architecting, implementation/integration, and administration of various high-available IT systems and infrastructure. He has a passion to continually research, test and evaluate new technologies and follow industry best practices to secure and optimize IT systems. Currently, he lives in Istanbul and works as a Sr. Systems Engineer at VMware.
Bulent Tolu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation

Share
Translate »